Pozadí
SlapNet.cz
   Úvod    Podpora    Ceny     Počasí    CZFree  
Symbol

Úvod
Kontakty
Základní nastavení PC

Služny
Služby v síti SlapNet.cz
SledovaniTV.cz
Auro Stopky
Radar

Test rychlosti
Speed Test - local
Speed Test - internet
Speed Test - Cesnet
Internet pro všechny
Server rychlost
Server DSL
Test odezvy

Info o Vás
Vaše IP adresa je:
54.144.21.195 ?
Reverzní. DNS záznam:
ec2-54-144-21-195.compute-1.amazonaws.com ?
Operační systém:
- 
Web prohlížeč:
CCBot 2 

Aukro Stopky

Jedná se o malí, užitečný skript, běžící na serveru a spouštěný v samostatném okně web prohlížeče. Umožňuje sledování končící aukce ze základními údaji o počtu dražitelů, aktuální nabídce a kolik času chybí do konce aukce.

Náhled

Tyto informace mohou následně pomoci k zadání nejvyšší nabídky v poslední chvíli vlastní aukce a tím znemožnit, aby někdo jiný vaší nabídku poté opět překonal novým přihozením.

Jak použít ...

Po odklepnutí tlačítka "Spustit..." se otevře následující okno.

Náhled

Z něj odklikneme odkaz na Aukro.cz které se následně otevře v běžném prohlížeči. Na vlastním aukru se přihlásíme a najdeme aukci kterou si chceme pohlídat, nebo se na poslední chvíli ještě zúčasnit. Odkaz na tuto aukci zkopírujeme do okna "Aukro Stopky" a potvrdíme tlačítkem "Sleduj!". Poté se nám zobrazí údaje týkající se sledované aukce, které se pravidelně aktualizují. Tato aktualizace probíhá každých 60s pokud do aukce zbývá více jak 4 minuty. K blížícímu konci aukce se tento interval zkracuje až na 1s. Interval aktualizací máme zobrazen v závorce se znaménkem "±". Po kliknutím na ikonu Aukro Stopky zrušíme aktuální sledování a můžeme zadat odkaz na jinou aukci.
Abychom byli připraveni na navýšení, doporučuji si okno z Aukrem zmenšit tak, aby jsme viděli na okno aukro stopek a zároveň jsme mohli případně zvednout svoji nabídku.

Náhled

Tím můžeme v jednom okně sledovat aktuální stav aukce a zároveň na poslední chvíli přihodit svoje maximum z minimálním rizikem, že jej ještě někdo dodatečně překoná.
Samozřejmě je potřeba si uvědomit, že pokud někdo před námi zadal svoje maximum vyšší než zadáte vy, tak aukci vyhrává. Zobrazená minimální cena příhozu může být nižší než maximum posledního dražitele.

Datum poslední modifikace : 08.01.2010 10:38


Aktuality
Dnes je 26.09.2017
Svátek má Andrea
Výpadek Ponětovice
18.09.2017 08:01:35
Z důvodu rekonstrukce topení nastávají výpadky napájení 230V a následně přerušení činnosti celého přístupového bodu...
 
Přesný čas
13.09.2017 21:52:30
V dnešní době spousta technologických zařízení potřebuje pro svůj správný provoz také přesný čas. Proto byl v síti Šlap.Net vytvořen....
 
Výpadky konektivity
19.04.2017 21:15:09
Dnes 19.4.2017 se vlivem silného větru uvolnil a následně poničil stožár u dodavatele konektivity. Údajně se na problému usilovně pracovalo....
 
Vsechny aktuality

Státní správa
Nahlížení do KN
Daňový portál
ARES

Přihléšení / odhlášení
  
Login:
Heslo:
  
 

Internet Šlapanice - Internet Bedřichovice - Internet Blažovice - Internet Ponětovice - Internet Pozořice
Internet Prace - Internet Jiřikovice - Internet Dvorska